Учні Космацької ЗОШ І-ІІІ ст. стали переможцями районного турніру з футзалу на «Кубок НФК «Ураган», а також зайняли ІІ місце у Срібній Лізі Шкільних Чемпіонів.

Головний приз турніру 40 тисяч гривень команда передає на спорудження футбольного майданчика з штучним покриттям в селі Космач.
    Героїчний вчинок команда здійснила під керівництвом вчителя фізкультури Линдюка Ярослава Миколайовича, у складі:

1. Бойко Микола Миколайович 5-Б клас
  2. Клапцуняк Віталій Мирославович 5-А клас
  3. Людера Сергій Романович 5-А клас
  4. Кушнірчук Владеслав Мирославович 5-Б клас
  5. Сіреджук Іван Іванович 5-А клас
  6. Горганюк Павло Іванович 5-Б клас
  7. Гаврилюк Василь Васильович 5-Б клас
  8. Сіреджук Юрій Юрійович 5-Б. клас
  9. Гаврищук Іван Іванович 5-Б клас

Наша Команда в обласному Шкільному турнірі з фут залу «Кубок НФК «Ураган» зайняла друге місце у Срібній лізі Шкільних Чемпіонів.
    На честь команди переможця дирекцією школи було організовано лінійку в якій взяли участь голова Космацької об’єднаної громади Дмитро Бербеничук, начальник відділу освіти Космацької ОТГ Дмитро Кіращук, учні школи та їхні батьки.
    Це велика честь для нашого села та нашого району.

Вчитель фізкультури
                                                                                                                                                   Космацької ЗОШ І-ІІІ ст.