Хто стукає, тому відчинять.

5 квітня 2017 року відбулася робоча зустріч голови Космацької об'єднаної громади Дмитра Бербеничука у складі Правління Асоціації об’єднаних територіальних громад з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.
    Голову Уряду було поінформовано про мету створення, головні завдання та напрямки діяльності Асоціації як на національному, так і на регіональному та місцевому рівнях.
    Відбулося конструктивне і продуктивне обговорення ключових питань реформування місцевого самоврядування: законодавче забезпечення, фінанси, земельні відносини, освіта.
    Головний меседж, який вдалося донести п.Бербеничуку до Прем'єр-міністра - оганізація та забезпечення якісної освіти у гірських населених пунктах нашої держави зокрема і в Космацькій ОТГ, а також стан доріг у гірських районах.
    Досягнуто домовленість щодо налагодження постійної взаємодії Асоціації з Урядом з питань практичного впровадження реформ.
    „Зростання місцевих бюджетів і здатність місцевої влади вирішувати проблеми людей та надавати якісні послуги свідчить про успіх реформи з децентралізації та вдалість обраної моделі.“ - наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
    Він також позитивно оцінив взаємодію лідерів об'єднаних територіальних громад щодо обміну власним досвідом вирішення проблем та упровадження сучасних практик.
    Прем’єр-міністр зауважив, що реформа з децентралізації не зупиняється. Зміни до законодавства, що напрацьовуються, зокрема щодо дооб’єднання територіальних громад, є кроками вперед. У свою чергу Уряд цілковито відданий підтримці реформи з децентралізації.
    „Як Прем’єр-міністр і вся наша команда ми будемо й далі підтримувати місцеве самоврядування, розвивати децентралізацію влади для того, щоб ви стали успішні. Наголошую – ми на вашій стороні. Ми будемо забирати будь-які перепони“, – підкреслив Володимир Гройсман.