Вітання Космацького сільського голови ОТГ Дмитра Бербеничука із святом Останнього дзвоника.

Дорогі випускники!
   Настав той день, якого ми й чекали, і боялися одночасно. Це урочистий і трохи сумний день, коли пролунає для вас останній дзвоник в школі. З одного боку, це момент розставання. З іншого - початок вашої дороги у доросле життя.
    Згадайте, як ще зовсім недавно ви, такі маленькі і цікаві, прийшли на свою першу лінійку. Смішні білі банти, величезні букети, радісні посмішки ... І ось перед нами вже юнаки та дівчата з серйозними поглядами, зі своїми планами на життя. За ці роки школа перетворилася для всіх вас у другий будинок. Школа - це маленький Всесвіт. Тут ви вчилися дружити і любити, бути відповідальними, розуміти інших. Ви дорослішали і з кожним днем ставали трохи розумнішими і мудрішими. Зараз ви з посмішкою згадуєте свою першу двійку, то, як не хотіли вставати вранці і вчити увечері уроки. Пройдуть роки, забудуться окремі моменти шкільної пори, але ваші спогади про школу завжди будуть теплими і повними любові. Зараз ви біля самих дверей, що ведуть у доросле життя. Ніхто не знає, що за ними. Звичайно, будуть і радості з перемогами, і розчарування з поразками.
   Буде життя.
   Життя, вся принадність якої полягає у вирішенні складних завдань. Але, як би непросто вам не було, хочеться побажати кожному з вас, насамперед, завжди залишатися людьми. Залишаючись людиною з великої літери, ви обов'язково знайдете своє щастя, любов, покликання. Ми віримо, що в житті у вас все буде виходити, і збудуться всі ваші найзаповітніші мрії. Не бійтеся жити, хай доброта, віра в себе і душевні сили допомагають вам постійно йти вперед.
   Дорогі діти!
   Ми дуже пишаємося тим, що ви навчалися саме тут, у цій школі. Ви стали рідними для неї. Сподіваємося, що і ви полюбили цей будинок і будете сумувати за школою.І ми будемо дуже раді, якщо хоча б іноді ви будете повертатися сюди ненадовго, щоб розповісти про те, як у вас складається життя, про свої плани та мрії. Двері школи завжди будуть для вас відкриті. Будьте щасливі!

Фото: Дмитра Боднарука- смт. Яблунів