АКЦІЯ. ПОВЕРНЕМО В НАШІ РІЧКИ ФОРЕЛЬ.

За ініціативи ГО "Територія Карпат" та Дзвінчука Ю.Ю. буде проводитись зарибнення річок мальком форелі

Голова ГО Василь Книшук звернувся до депутатського корпусу Космацької ОТГ, працівників лісництва, приватних підприємців, активістів громади з пропозицією прийняти активну участь в акції "Повернемо в наші річки форель". Акція відбуватиметься наприкінці квітня 2017 року. Зарибнення буде здійснюватися саме в тих місцях, які є природним ареалом існування форелі - гірські потічки та верхів'я річок. А саме такі річки, як Пістинька, Брустурівка, Ставник, Багнєнка, Медвежіль, Космачіль, Кічирєва, Сурупатул.

Прохання до всіх бажаючих та небайдужих жителів Космацької ОТГ (Брустурів, Космач, Прокурава) долучитися до акції, адже форель - "королівська" риба, яка є на межі вимирання. Якщо ми разом докладемо усі свої зусилля, щоб наповнити річки фореллю, то в майбутньому будемо мати хороший результат - повні річки риби.                                      Давайте зробимо корисне діло та станемо прекрасним прикладом для підростаючого покоління.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 067-67-20-848 – Василь

Секретар ГО "Територія Карпат"             О.Деренович