Космацька сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади «Начальника відділу освіти Космацької ОТГ»

З 24 лютого 2017 р. розпочати конкурс на заміщення вакантної посади в Космацькій сільській раді об’єднаної територіальної громади на начальника відділу освіти Космацької ОТГ.

Вимоги до кандидатів
    -:повна вища педагогічна освіта за освітніми ступенями «спеціаліст», «магістр».
    - стаж роботи за фахом – не менше трьох років.
      Перевага надається кандидатам, які проживають на території Космацької ОТГ
                           ( с.Брустурів, с.Космач, с.Прокурава);
Заяви приймаються до 27 березня 2017 року включно .Особи,які бажають взяти участь у конкурсі,подають до конкурсної комісії такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;
- заповнену особову картку ( форма П-2 ДС ) з відповідними додатками;
- дві фотографії розміром 4х6 см;
- копії документів про освіту,підвищення рівня кваліфікації,присвоєння вченого звання,наукового ступеня;
- декларацію про майно,доходи,витрати і забов’зання фінансового характеру за минулий рік за формою,передбаченою ЗУ « Про засади запобігання і протидії  корупції »  ;
- копія документа,який посвідчує особу;
- копію військового квитка (для військовозобов’язаних).
Заяви приймають за адресою: село Космач,вул.Шевченка,4, приміщення сільської ради, відділ кадрів.
За додатковою інформацією звертатися до спеціаліста з ведення кадрової роботи Ганни Уперук за тел: 096-089-79-96