Президент України Петро Порошенко підписав Закон про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції". Відповідна інформація міститься на сайті Верховної Ради України.

Відповідно до Закону, до 1 травня 2017 року продовжується строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до Закону "Про запобігання корупції" подають таку декларацію вперше.
( 6. Розділ XIII "Прикінцеві положення" доповнити пунктом 5-1 такого змісту:

"5-1. Продовжити до 1 травня 2017 року строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до цього Закону подають таку декларацію вперше".)

Також Закон звільняє від подання електронних декларацій військовослужбовців-строковиків, контрактників, сержантів і старшин за контрактом, молодших офіцерів за контрактом та курсантів вищих навчальних закладів, в яких є кафедри або відділення військової підготовки, якщо вони не займають інші посади, які передбачають заповнення е-декларацій.

Крім того, збільшується термін подання е-декларацій для військовослужбовців. Якщо вони беруть участь у бойових діях, то зможуть подавати декларації за минулий рік протягом 3 місяців з моменту прибуття до місця проходження військової служби або дня закінчення служби.

Ще однією важливою зміною до Закону "Про запобігання корупції" є те, що електронне декларування стає обов'язковим для представників громадських організацій, що здійснюють діяльність, пов'язану із запобіганням, протидією корупції, імплементацією стандартів у сфері антикорупційної політики тощо.

До відповідного закону можна перейти за посиланням.

САЙТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ.