КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ «НАЧАЛЬНИКА СЕКТОРУ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ З СІМ'ЄЮ. ДІТЬМИ МОЛОДДЮ ТА ОБСЛУГОВУВАННЮНА ДОМУ КОСМАЦЬКОЇ ОТГ»

Космацька сільська рада об'єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади "завідувач сектору соціальної роботи з сім’єю, дітьми, молоддю та обслугованню на дому".

Вимоги до кандидатів:
    -:повна вища освіта  відповідного професійного спрямування .
    - стаж роботи за фахом на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше п’ять років.
    -знання діючого законодавства України професійного спрямування.
    -володіння державною мовою.
    - у певнений користувач ПК,Microsoft Word Excel,
      Перевага надається кандидатам,які проживають на території Космацької ОТГ
      ( Брустурів,Космач,Прокурава);
Заяви приймаються до 17 квітня 2017 року включно
.Особи,які бажають взяти взяти участь у конкурсі,подають до конкурсної комісії такі документи:
    - заяву про участь у конкурсі;
    - заповнену особову картку ( форма П-2 ДС ) з відповідними додатками;
    - дві фотографії розміром 4х6 см;
    - копії документів про освіту,підвищення рівня кваліфікації,присвоєння вченого звання,наукового ступеня;
    - електронну  декларацію про майно,доходи,витрати і забов’зання фінансового характеру за минулий рік за формою,передбаченою ЗУ « Про засади запобігання і протидії  корупції »  ;
    - копія документа,який посвідчує особу;
    - копію військового квитка (для військовозобов’язаних).
Заяви приймають за адресою: село Космач, вул.Шевченка,4.
Іншу інформацію можна дізнатися в кадровій службі Космацької сільської ради ОТГ.

Телефон:  096-089-79-96.